Par mums

Restorāns STORANO atrodas u/v ELKOR PLAZA 1.stāvā, kur vienuviet variet veikt pirkumus modes, tehnikas, bērnu, sporta, mājas un pārtikas nodaļās un apmeklēt vienu no iecienītākajiem Rīgas restorāniem. Lielveikala klātbūtne netraucēs Jūsu maltīti, drīzāk būs ieguvums, ja vēlēsieties iepirkties, jo automašīnas stāvvieta vienmēr būs Jūsu rīcībā bez maksas. STORANO viesmīlīgās, gaumīgi iekārtotās telpas radīs mieru, būs patvērums no ikdienas darba steigas, iepirkumu burzmas un ļaus iejusties patīkamā atmosfērā. Ēdieni tiek gatavoti tiklīdz tiek veikts pasūtījums, nodrošinot augstu kvalitāti un skaistu izpildījumu.  

STORANO ēdienkartes piedāvājumā ir saulainās Itālijas picas un pastas, dažādas Eiropas virtuves un sezonas iecienītākie, kā arī veģetārie ēdieni.   

Restorāns STORANO, rūpējoties par Jūsu garšu kārpiņām un izvēles iespējām, biznesa ēdienkartes piedāvājumu maina katras divas nedēļas. Visus ēdienus var iegādāties līdzņemšanai un neapšaubāmi iecienītākās ir picas, kafija un saldējuma kokteiļi, kā arī profesionālā pavāru komanda atvieglos Jūsu rūpes svētkos pagatavojot visizsmalcinātākos ēdienus līdzņemšanai. Restorānā STORANO espresso bārā variet nobaudīt piecas kafijas garšas un izjust Itālijas restorāna atmosfēru un šarmu.

Šī ir vieta, kur justies labi un būt saskaņā ar sevi!  Gaidīsim Jūs restorānā STORANO, Brīvības ielā 201, katru dienu no plkst. 10:00 – 21:00!

Tālrunis galdu un ēdienu rezervācijām: 20047069.

*Ar ELKOR klienta karti Jūs saņemsiet 10% atlaidi!  

Alergēnu saraksts.